KARRIER

Csatlakozz a Franziska csapathoz! Pultus-feszolgálót és Szakácsot keresünk hamarosan nyíló budai reggelizőnkbe!✨
  • Pultos-felszolgáló-barista
Feladatok:
- rendelés felvétele, vevők kiszolgálása, fizetési folyamatok lebonyolítása
- barista feladatok ellátása
- részvétel az étterem munkájában
- nyitási és zárási folyamatokban részvétel, adminisztráció vezetése
- vendégelégedettség elősegítése és a minőség biztosítása

Miért a FRANZISKA?
- innovatív, egészséges életmódra fókuszáló szemlélet
- izgalmas, felelősségteljes feladatok, folyamatos fejlődési lehetőség

Kit keresünk?
- Minimum 1 év tapasztalat vendéglátás terén
- társalgás szinten beszél angolul
- egy igazi csapatjátékos, pozitív attitűddel rendelkezik
- dinamikus, rugalmas munkavégzésre nyitott

Fényképes önéletrajzodat a karrier@franziska.hu címre várjuk!
  • Szakács
- újhullámos, modern, egészségtudatos, kreatív szemléletű
- fiatal, ambiciózus
- követi az új gasztrotrendeket, nyitott az újdonságokra
- igazi csapatjátékos, pozitív attitűddel rendelkezik

- felelősségteljes feladatok, folyamatos fejlődési lehetőség